Souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Skrýt upozornění

Velkoobchodní prodej a prodej přes eshop nepřerušen. Zkrácená otevírací doba, více zde.


Před jakoukoli realizací či přestavbou vaší koupelny je vždy dobré poradit se s profesionály nebo si danou problematiku pečlivě prostudovat. My z vlastní zkušenosti víme, že to může být dřina a velký žrout času. Co byste tak řekli na přehledný workshop, v němž byste se dozvěděli vše, co potřebujete na jednom místě a ve stejný čas? Ať už jste vášnivý domácí kutil nebo úplný začátečník, který má stavitelské plány se svou koupelnou, přijďte k nám strávit svůj čas efektivně a přitom zábavně. Společnost DIPRO trade s.r.o. si pro vás jako první v České republice připravila sérii workshopů. A první z nich je: 

REKONSTRUKCE NEBO NOVÁ KOUPELNA? - nápady a tipy pro každou situaci. Workshop procházel dlouhou a pečlivou přípravou, takže vám zaručujeme, že se máte na co těšit. Bude jím provázet specialista Vladimír Kaprál z naší dodavatelské společnosti TECE. Na workshopu se dozvíte vše základní, co potřebujete vědět při předělávání nebo stavbě vaší koupelny. Na konci wokrshopu budete schopni zvládnout instalaci podomítkových modulů a správně si vybrat a nainstalovat designová tlačítka. Zasvětíme vás do problematiky sprchových žlabů a jejich výhod a nevýhod oproti vaničkám. Také se u nás dozvíte mnoho trendů a novinek ze světa koupelen.

Na konci workshopu pro vás máme připravené překvapení. :)

Neztrácejte tedy svůj drahocenný čas listováním tlustých brožur. Přijďte na místo, kde se pohodlně posadíte a my vám vysvětlíme vše, co potřebujete vědět. Určitě bude prostor i na vaše dotazy, takže vám při jednom i poradíme a objasníme vaše pochyby. Těšíme se na vás!

Více informací naleznete na Facebookové události, prosím klikněte ZDE.

1. DIPRO workshop

Ke stažení