Souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rádi bychom Vám představili dlažby v novém formátu 75x150cm od firmy Keraben. Dlažby jsou v moderním provedení imitace kamene, mramoru a betonu. Jedná se aktuálně o nejžádanější dezény, které keramičky nabízí. Tyto dezény vyniknou zejména pokud nejsou rušeny množstvím spár, což je u formátu 75x150cm eliminováno rektifikací dlažby.

Série Track

Tato kolekce se vyrábí v celkem 8 barvách od světlých barev jako je béžová nebo šedá až po tmavě černé, šedé nebo hnědé barvy. Série Track není omezena jen na velké formáty dlažby jako je 75x150cm nebo 37x150cm, ale vyrábí se i ve formátech 75x75cm, 60x60cm, případně 37x75cm. Pro každou barvu jsou vyráběny i obklady v rozměrech 30x90cm a 25x50cm včetně různých dekorací. Kompletní přehled série včetně všech barev zde.

Metropol Track

Metropol Track 75x150

Série Evoque

Kolekce keramických obkladů a dlažeb v imitaci mramoru ve světlých barvách. Vyrábí se ve stejných formátech jako série Track, ale pouze ve 4 základních barvách. Menší počet barevných provedení ovšem nahrazuje mnohem větší nabídkou obkladových prvků - dekorací (zejména ve formátu 30x90) a mozaiek. Kompletní přehled série včetně všech barev zde.

Keraben Evoque

Keraben Evoque

 

Přijďte se k nám podívat.