Souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás pozvali na krátké představení konstrukčních desek wedi pro vlhké prostory, jako jsou koupelny anebo sprchy. Tato akce se bude konat 15.2.2018 od 15:00 v našem koupelnovém studiu na Chodské 17 v Brně.

Bude se jednat o praktickou ukázku jednoduchosti montáže systému wedi s možností konzultace se zástupcem firmy wedi, pane Martinem Parchanskim. Tyto konstrukční desky jsou samonosné a obložitelné a tedy vhodná náhrada za klasický YTONG například při rekonstrukci bytových jader. Mají ale i využití jako izolace domů nebo sprchové moduly s integrovaným podlahovým žlabem.

Tvrání celé akce bude přibližně 1 hodina.

V případě zájmu Vás prosíme o registraci prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Pro všechny registrované bude nachystaná malá pozornost na konci školení.

Pro více informací si můžete přečíst článek na našich stránkách zde nebo přímo na oficiálních stránkách výrobce -  http://www.konstrukcnidesky.cz

 

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*