Souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

¨Spárovací hmoty slouží pro vyplnění prostoru mezi dlažbou a obklady. Základní spárovací hmnoty jsou na cementové bázi, dále jsou s přísadou plastifikátorů, které spárovací hmotu zušlechťuje. Jako poslední jsou spárovací hmoty epoxidové, které jsou používány v chemicky náročném prostředí - například v bazénech.

Spárovací hmoty se také děli podle velikosti zrna (hrubosti) na jemné a hrubozrné. Pří výběru spárovací hmoty je potřeba dbát na požadovanou velikost spáry. Hrubozrná spárovací hmota se používá na širokou spáru a jemná na malou spáru. Naším hlavním dodavatel této stavební chemie je německá společnost Kiesel.

Pod fotogalerií si můžete prohlédnout technický list spárovacích hmot Servoperl Royal od Kieselu. Technický list obsahuje i barvy, ve kterých se spárovací hmota vyrábí.

Naši nabídku spárovacích hmot si můžete prohlédnout v našem elektronickém obchodě v sekci Stavební hmoty - spárovací hmoty.
 

 

Kiesel logo

Ke stažení