Souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Skrýt upozornění

Velkoobchodní prodej a prodej přes eshop nepřerušen. Zkrácená otevírací doba, více zde.

Vánoční rodinné odpoledne v Dipro koupelny


Připravili jsme pro vás speciální předvánoční setkání, na kterém si na své přijde celá rodina včetně těch nejmenších! Celé odpoledne bude probíhat BEZPLATNÁ know-how dílna, ve které se budete moci inspirovat, jak mohou vypadat Vánoce nejen ve vaší koupelně.

 

KDY: čtvrtek, 10. 12. 2015
KDE: DIPRO koupelny, Chodská 17, Brno
ZAČÁTEK: 15:00, předpokládaný konec 19:00 (přijít můžete kdykoli!)
VSTUP: ZDARMA

A jaké vánočně-koupelnové atrakce pro vás chystáme?


Celé odpoledne bude na vzorkovně k dispozici naše produktová specialistka Markéta Toulová, která vám detailně poradí s výběrem vybavení a doplňků do vaší koupelny. Ráda také nastíní možnosti řešení jakéhokoli technického problému, se kterým se právě potýkáte.


Nejen ve vánočním čase se vám bude hodit zručnost v netradičním a vtipném balení dárků či koupelnových doplňků. Nudí vás obyčejné skládání ručníků do komínků? Poradí vám Anna Šobáňová. Varování předem: její ručníkový dort vypadá nadmíru chutně! Stejně jako originálně zabalené doplňky od firem Kela či Möeve, které bude možné na místě rovnou zakoupit.
TIP: Pokud si budete chtít vytvořit vlastní dárkový balíček, vezměte s sebou inkriminovaný dárek a případně nějakou krabičku, stuhy a jmenovky. Ostatní potřeby budou na místě.


Pro děti chystáme speciální sekci dílny, ve které se budou moci zabavit tvorbou různých vánočních dekorací pod vedením naší pracovnice. Budete tedy mít volné ruce na průzkum našich koupelnových zajímavostí.
TIP: Děti úplně zapomenou na čas, když je vybavíte různými tužkami, fixy, barevnými papíry apod.


Nebudou samozřejmě chybět vánoční dobroty a dětský punč!


Moc se na vás těšíme.


Přidejte se na facebookovou událost ZDE a odebírejte čerstvé informace o workshopu a koupelnovém designu.