GEBERIT AQUACLEAN TUMA PŘEKVAPIVĚ VŠESTRANÁ
17. prosinec 2021

GEBERIT AQUACLEAN TUMA PŘEKVAPIVĚ VŠESTRANÁ

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo že místo sprchování se jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nepostradatelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, proč se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu i po použití toalety. A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takové změně iv oblasti hygieny na toaletě. Sprchovací WC Geberit AquaClean představují ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.Geberit AquaClean Tuma nabízí svěžest a komfort pro každou domácnost.
Tuma
Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma je dostupné se 4 designovými kryty - alpská bílá, černé sklo, bílé sklo a broušená ušlechtilá ocel.

Sprchovací WC díky svému kompaktnímu designu umožňuje maximální využití prostoru. Inteligentní koncepce výrobku kombinuje uhlazený a elegantní design s propracovanou technologií. AquaClean Tuma je k dispozici jako kompletní zařízení ve vyhotoveních Comfort a Classic i sprchovací WC sedátko, které je vybaveno stejnými funkcemi jako kompletní zařízení.

VLASTNOSTI A FUNKCE

S Geberit AquaClean Tuma si můžete vybrat vybavení sprchovacího WC: od jednoduchých základních funkcí u modelu Classic až po přídavné komfortní funkce při provedení Comfort - a to za rozumnou cenu. Viz přehled nejdůležitějších funkci.

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněn dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity (pouze verze Comfort). Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění. U verze Classic je možné nastavení sprchovacího proudu upravit pomocí aplikace v telefonu.
Aquaclean Tuma whirlspray

SAMOSTATNÁ DÁMSKA SPRCHA*

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněna během nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnou proudem čisté vody.                                          
 * Pouze verze Comfort.
Aquaclean Tuma dámská sprcha

KERAMICKÁ WC MÍSA BEZ SPLACHOVACÍHO OKRAJE RIMFREE®

Keramická WC mísa Rimfree® nemá klasický splachovací okraj, takže neexistují žádná skrytá místa, na kterých by se mohly vytvářet usazeniny a množit bakterie. Keramika Rimfree® zaručuje perfektní hygienu WC mísy. Díky optimálnímu vedení vody se zcela opláchne celá vnitřní plocha keramiky.
Aquaclean Tuma RIMFREE

VYHŘÍVANÉ WC SEDÁTKO*

Vyhřívání WC sedátka se aktivuje, jakmile se posadíte na toaletu. Příjemně teplé sedátko navozuje při používání pocit pohodlí a uvolnění. Funkci můžete kdykoliv upravit případně deaktivovat.                                               
* Pouze verze Comfort
Aquaclean Tuma vyhřívané sedátko

ODSÁVANÍ ZÁPACHU*

S automatickým, tichým odsáváním zápa-chu se nepříjemné pachy zachycují už uvnitř WC mísy, spíše než by se stihli rozšířit do prostoru a odstraňují se prostřednictvím keramického voštinového filtru. Systém odsávání se spouští automaticky hned po usazení se na sprchovací WC nebo manuálně na dálkovém ovladači.                      
 * Pouze verze Comfort
Aquaclean Tuma odsávání zápachu

OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. U verze Geberit AquaClean Tuma Classic není k dispozici dálkové ovládání. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit Home.
Aquaclean Tuma dálkové ovládání

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Díky hladkým jednoduchým liniím se sprchovací WC společnosti Geberit elegantně a decentně sladí s designem koupelny. Design přitom sleduje estetiku neviditelného: Inteligentní technologie sprchování jakož i všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na zeď jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži sprchového WC Geberit AquaClean Tuma není nutná stavební úprava. Potřebná je jedině přípojka elektrického proudu. Pod krytem sprchovacího WC se skrývá i společností Geberit vyvinutá funkce odvápnění na eliminaci usazenin vodního kamene a pro zaručení dlouhodobé výkonnosti sprchovacího WC, která nezávisle na tvrdosti vody proplachuje všechny komponenty přicházející do styku s vodou.
Aquaclean Tuma

AquaClean Tuma se dodává jako kompletní zařízení s dokonale přizpůsobenou keramickou mísou a se skrytými přípojkami elektřiny a vody. Alternativně jsou obě provedení, Comfort i Classic, k dispozici i jako sprchovací WC sedátka, které jsou vybaveny stejnými funkcemi jako kompletní zařízení. Sprchovací WC sedátko nabízí jednoduchou a nenáročnou instalaci na různé již nainstalované keramické WC mísy bez náročných stavebních úprav, díky čemuž je takové řešení mimořádně vhodné pro pronajaté byty. Sprchovací WC sedátko je tedy ideální a flexibilní možností pro všechny nájemníky, kteří si chtějí vylepšit koupelnu a užívat si pocit svěžesti.                             
Další vlastnosti a funkce sprchovacího WC Geberit AquaClean Tuma najdete na stránce:
www.geberit-aquaclean.cz/tuma

REGISTRACE ZÁRUKY

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacího WC Geberit AquaClean k dispozici na
www.geberit-aquaclean. cz/servis/prodlouzena-zaruka/
Geberit prodloužená záruka


 

Fotogalerie AquaClean Tuma