Vizualizace koupelen

Chcete se ujistit, že se zvolené obklady a dlažby hodí k vašemu vysněnému sprchovému koutu? Nevíte si s výběrem rady? Obáváte se, že nové rozmístění zařizovacích předmětů nebude vyhovovat rozměrům vaší koupelny? 

Máme řešení! Díky věrné vizualizaci, kterou pro vás zpracujeme, se do své nové koupelny můžete podívat ještě před tím, než s pokládkou vůbec začnete. Ať už plánujete pouze drobnější designové úpravy, nebo rovnou novou koupelnu na klíč, vizualizace může celý proces realizace značně ulehčit. Ozvěte se a na všem se domluvíme.

Jak probíhá tvorba vizualizace?

Na základě vašich podkladů a rozměrů vaší koupelny zpracujeme formulář, který předáme našemu grafikovi. Formulář si můžete připravit dopředu nebo ho vyplnit s některým z našich prodejců na vzorkovně v Brně či v Ostravě
Zpracování vizualizace obvykle trvá 5 pracovních dnů. Základní vizualizace zahrnuje čtyři pohledy do jedné místnosti, případně doplněné o oddělené WC. A jak vizualizace vypadá? Výstupem grafického návrhu jsou obrázky ve fotorealistické kvalitě.

Nezapomeňte, že vizualizace nenahrazuje projekt ani služby architekta. Námi navrhovaný design koupelny provádíme pouze pro účel vizualizací.