Vytápěné podlahy

Ráno se rozespalí loudáte do koupelny, ale dotek ledové dlažby na chodidlech vás rozhodně probere? S vytápěnými podlahami může být tenhle nepříjemný zážitek minulostí. I v zimě si budete užívat komfort prohřátých nohou a příjemné teploty v celé koupelně. Nezaměřujte se pouze na krásnou vanu, nebo elegantní koupelnový nábytek. Myslete i na chytrá technologická řešení, která přispívají k vašemu pohodlí.

Zjistěte více o podlahovém topení

Jak funguje vytápění Schlüter Systems?

Schlüter®-BEKOTEC-EN se pokládá na dostatečně nosný a rovný podklad. Podle požadavků na izolaci proti kročejovému hluku a tepelnou izolaci se, pokud je to nutné, pokládají na podklad další vhodné izolační vrstvy. Zajímá vás celý postup? Přečtěte si náš článek.

Při použití keramické klima podlahy Schlüter®-BEKOTEC-THERM jako podlahového topení můžete hotovou podlahovou konstrukci zahřívat již po 7 dnech. Začíná se na teplotě 25 °C, dále se teplota na přívodu topné vody zvyšuje denně o maximálně 5 °C až do dosažení požadované užitné teploty.

Jaké jsou výhody vytápění Fenix?

Elektrické podlahové vytápění je jedním z nejrozšířenějších způsobů využití elektrických topných kabelů. Pro tyto aplikace jsou z hlediska ceny i funkčnosti ideální odporové topné kabely. Elektrické vytápění se oproti teplovodnímu vyznačuje snazší instalací, vyšší flexibilitou a nižšími pořizovacími náklady.

V současné době je firma FENIX tvořena jedenácti obchodními společnostmi a je jedním z největších evropských výrobců plošných elektrických topných systémů – své produkty vyváží již do více než 70 zemí.

Po celou dobu své existence je výhradně českou společností bez jakékoliv zahraniční účasti, do své struktury však má začleněno již šest společností se sídlem mimo území České Republiky.

Další sortiment v naší nabídce

Už víte, jakou dlažbu necháte položit na podlahové vytápění? Jaké kachle budou zdobit vaše stěny a v jaké vaně budete relaxovat? Prohlédněte si náš sortiment a nebojte se popustit uzdu své fantazie.