Ukončovací lišty

Plynulý přechod mezi podlahou a zdí vám zajistí ukončovací lišty. Vyrábí se buď z plastu, nebo z kovu, a to v nejrůznějších povrchových úpravách. Existují lišty balkonové, schodové, lišty pro vnitřní i vnější rohy nebo třeba dilatační – najdeme ty pravé přímo pro váš typ interiéru.
 

Vyberte si z našich dodavatelů ukončovacích lišt

Ukončovací lišty Schlüter Systems

Německý výrobce Schlüter Systems vyrábí nejen podlahové vytápění, ale také ukončovací lišty pro vaše koupelny.

Jak započala cesta ukončovacích lišt či také profilů? Mladý obkladačský mistr Werner Schlüter obkládal koupelnu s pěti dveřmi a dostal nápad použít ukončovací profil SCHIENE, aby si usnadnil práci a podlaha dobře navazovala.

Ukončovací lišty Profin a Dural

Značka Profin plasty s.r.o. je český výrobce plastových a kovových profilů. V jejich široké nabídce naleznete nejen ukončovací, ale také vanové, mramorové a další lišty.

Dural se specializuje na ukončovací lišty k dlažbě, parketám, laminu nebo kamenným podlahám. Jedná se o dynamicky se rozrůstající firmu s rozšiřujícím se sortimentem.

Další sortiment v naší nabídce

Vyšperkujte vaši koupelnu k dokonalosti. Prohřejte dlaždice podlahovým vytápěním, vyzdobte stěny nádhernými obklady, nebo třeba udělejte z vany ústřední bod celé místnosti. Fantazii se meze nekladou.