Svět designových koupelen Dipro

Jsme hrdí na to, že odvádíme poctivou práci a naše zákazníky hýčkáme kvalitním zbožím. Věříme, že koupelna má být nejen krásná, ale také praktická a snadná na údržbu, aby vám dělala jen a pouze radost. Vybíráme dodavatele, kteří sdílí naše hodnoty, drží krok s aktuálními trendy a pracují s nejmodernějšími technologiemi. Proč? Protože si zasloužíte to nejlepší.
 

Jaká byla naše cesta?

1993 – Rychlý start

Koncem tohoto roku jsme se přestěhovali do bývalého armádního ubytovacího objektu na ulici Chodská 17a, kde působíme dodnes. Začínali jsme skromně – prodejem keramických obkladů a jejich příslušenství.

1997 – Jedno město nestačí

Nastal čas na novou pobočku. Expandovali jsme do Ostravy na adresu Vratimovská 11 v areálu Vítkovických staveb.

1997 – A je potřeba se do toho pořádně opřít

Pustili jsme se do stavební činnosti a začali jsme naše zboží rovnou dodávat a realizovat obkládání koupelen.
Vybudovali jsme tak zázemí v Olympia centru Brno, Obchodním centru Carrefour, na Francouzském gymnáziu v Brně na Žižkově ulici a na spoustě dalších míst.

2001 – Doma je doma

Měníme se na DIPRO trade s.r.o. a kupujeme od České republiky objekt na ulici Chodská. Od tohoto roku jsme konečně „ve vlastním“.
 

2001 –  V Ostravě se stěhujeme do většího

Naše ostravská provozovna se přestěhovala na adresu U studia 34, do areálu o ploše cca 800 m2, který se dnes využívá jako sklad a vzorkovna.

2001 – Větší a lepší

V Brně se velkém rekonstruuje, celý tým se rozrůstá na 25 zaměstnanců a vzniká nová vzorkovna o rozloze 300 m2.
Začínáme spolupracovat s dodavateli z Itálie, Španělska, a Německa a zaměřujeme se na širší koupelnový sortiment.

2008 – Zázemí je grunt

Sklad na Chodské ulici rekonstruujeme a měníme v řízený sklad s regálovým systémem a lokací veškerého skladovaného materiálu.

2014 – Koupelny na vlastní oči

Budujeme a rekonstruujeme polovinu objektu v Brně. Vzniká tzv. nová vzorkovna o rozloze přes 380 m2 a také pohodlné kanceláře ve druhém patře.

2017 – Na řadě je sklad v Ostravě

Na řadu přichází rekonstrukce skladu v Ostravě, kde též vzniká řízený sklad s regálovým systémem a lokací veškerého skladovaného materiálu.