Koupelny na klíč

Na koupelny jsme tady my. Nikam jinam už chodit nemusíte. Postaráme se o vaši koupelnu od A do Z: od prvotního návrhu přes věrnou vizualizaci až po realizaci. Zajímá vás, jak vypadají koupelny od nás? Prohlédněte si naše realizace a inspirujte se.

Jak to celé probíhá?

Začátek je jednoduchý. Navštivte některou z našich poboček v Brně či Ostravě. Naši specialisté si nejdříve poslechnou vaše představy a požadavky. Následně vám pomohou s výběrem materiálu, vzorů a všech potřebných doplňků. Také vám vysvětlí celý průběh realizace krok za krokem.

1. krok: Zaměříme

Provedeme odborné zaměření prostoru vaší nové koupelny, které nám poslouží k přesnému určení rozsahu prací. Budeme mít jasno, kolik materiálů potřebujeme a jaké vybavení se k vám vejde.

2. krok: Navrhneme

Vypracujeme a zašleme vám k odsouhlasení grafický návrh koupelny včetně cenové kalkulace. Budete-li chtít, zpracujeme pro vás i věrnou vizualizaci vaší nové koupelny.

3. krok: Doladíme

Zohledníme všechny vaše technické a designové připomínky k našemu návrhu. Pokud se nakonec rozhodnete dílo nerealizovat, můžete si odebrat pouze zakoupený materiál.

4. krok: Sepíšeme

Po potvrzení nabídky spolu podepíšeme smlouvu o dílo. Termín realizace vždy přizpůsobíme vašim potřebám. Přestavby bytových jader začínáme obvykle realizovat 5–14 dní od podpisu smlouvy. Ostatní realizace pak podle jejich náročnosti.

5. krok: Jdeme na to!

Celý průběh stavby hlídají naši odborníci. Za kvalitu realizace vám plně ručíme.

6. krok: A je hotovo

Po dokončení všech prací vám předáme hotovou koupelnu. Spolu s písemným protokolem, potřebnými doklady, bez vad a nedodělků. Pak už se můžete jen těšit z koupelny svých snů!

NAVRHNEME, REALIZUJEME

NAVRHNEME, REALIZUJEME

Stačí slovo a my vaši koupelnu navrhneme, dodáme materiál, obstaráme dopravu i celou montáž. Vy přijdete již do hotového.
OD NÁPADU PO MONTÁŽ

OD NÁPADU PO MONTÁŽ

Zařídíme celou vaši koupelnu do posledního kohoutku, vše přivezeme a namontujeme.
NA MÍRU VAŠÍ FANTAZII

NA MÍRU VAŠÍ FANTAZII

Jaký je postup při budování koupelny snů? Položíme vaše představy a vyspárujeme je našimi zkušenostmi.
NAJDETE U NÁS I UNIKÁTNÍ VYBAVENÍ

NAJDETE U NÁS I UNIKÁTNÍ VYBAVENÍ

Láká vás luxusní a výjimečné zařízení? Stačí říct. Vaše koupelna bude opravdovým skvostem.