Obklady a dlažby do koupelen

Je správné, že vaše nároky na funkčnost, kvalitu a design obkladů a dlažeb neustále stoupají. Proto v naší široké nabídce naleznete obklady a dlažby od velkého množství výrobců od dostupných po ty opravdu luxusní.

Všechny výrobky v naší nabídce vás potěší nejen svým designem, ale i svou odolností. Nepřeberné množství tvarů, barev, vzorů a povrchů pro koupelnu vašich snů. Není pro vás snadné si vybrat? Rádi vám poradíme a zajistíme také dopravu a montáž.

Správné obklady a dlažby rozzáří vaši koupelnu

Novabell

Značka NovaBell je neoddělitelně spjata s italskou rodinou Bellei. Založil ji v roce 1988 Silvio Bellei, který po letech čerpání zkušeností v oboru vložil do značky celé své know-how. Díky tomu dodnes vyrábějí podlahy a obklady z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií.

Keros

Oživte vaši koupelnu elegantními i extravagantními dlaždicemi od barcelonské značky Keros. Jejich mozaiková keramika udělá z každého interiéru umělecké dílo.

Casalgrande Padana

Mottem italské značky Casalgrande Padana je „Zapsali jsme se do historie budováním budoucnosti”. Napovídá, jak důležité je pro tuto společnost jít s dobou, sledovat moderní technologie a udávat aktuální trendy.

Steuler

Dlaždice Steuler ztělesňují kombinaci vysokých nároků na design a prvotřídní zpracování. Jak sami říkají – chtějí to nejlepší, tedy být opravdu zruční v tom, co dělají. Jejich motto „německý design a kvalita už od roku 1917“ je proto opravdovou zárukou špičkové práce.

Energie Ker

Firma, která jde s dobou. Sleduje aktuální trendy v architektuře, a díky tomu do svého sortimentu zařazuje i velkoformátové dlažby a obklady. V nabídce této značky najdete škálu luxusních dlaždic připomínajících leštěný mramor, kov a kámen, které z každého interiéru udělají královský palác.

Atlas Concorde

Každá kolekce dlaždic Atlas Concorde je navržena tak, aby nabídla kvalitu a styl. Dosáhněte výrazného designu vašich interiérů, ve kterém je snadno rozpoznatelná italská elegance. Značka Atlas Concorde nabízí širokou škálu velikostí, barev, povrchových úprav, dekorací, aplikačních řešení a speciálních kusů, aby vyhověla různým architektonickým potřebám.

Další sortiment v naší nabídce