Vizualizace koupelny v rodinném domě
2021

Vizualizace koupelny v rodinném domě

Splňte si i vy svůj sen o vysněné koupelně. Díky věrné vizualizaci si budete moci svou koupelnu prohlédnout ještě před tím, než se pustíte do její realizace. Jak taková vizualizace může vypadat, se dozvíte v následujícím článku.

Každá koupelna má své ideální řešení

Rekonstrukce každé koupelny bývá mnohdy poměrně složitý stavební i zařizovací proces – často totiž pracujete na malém prostoru a v prostředí vyžadujícím dlouhodobou odolnost vůči vodě. 

dveře

Specifikem koupelny našeho klienta bylo to, že se původně jednalo o restauraci, kterou majitelé uzavřeli a rozhodli se ji přeměnit na byt. V původním prostoru tedy byly jen restaurační toalety. Hlavní výzvou proto bylo vytvoření jednoho velkého prostoru z původních dvou místností, které byly odděleny pouze tenkou zdí. Tu zákazník vyboural a vznikl tak prostor pro krásnou bezbariérovou koupelnu. Ve vizualizaci jsme zároveň vytvořili oddělené WC a prádelnu, kam jsme umístili pračku a sušičku.

Oddělená prádelna

Na atmosféře záleží

Koupelnu je vhodné zařídit tak, aby byla útulná a dala se v ní navodit příjemná atmosféra vybízející k odpočinku. Cílem naší vizualizace bylo vytvoření vzdušného prostoru, čehož jsme docílili dokonalou kombinací studené šedé barvy a teplého dřeva. Konkrétně jsme ve vizualizaci použili obklady od barcelonské značky Keros, pro kterou jsou typické elegantní i extravagantní dlaždice. Jednalo se o model London Gris 30x90 cm a dlažbu SKP Oak Honey 22,5x90 cm. 

WC

Koupelna snů? Díky vizualizaci žádný problém

Jednou z mnoha výhod vizualizace je, že rychle a snadno zjistíte, jak k sobě ladí vybrané kombinace obkladů a dlažeb, ale i koupelnové vybavení. Naše vizualizace byla navržená tak, aby do ní bylo možné umístit radiátor, topný žebřík a zároveň zbylo dostatek místa na úložný prostor. Na přání klienta jsme zvolili nábytek Karjcar KQ-Quadro v dekoru dřeva jantar. Co se produktů týče, vybrali jsme  sanitární keramiku WC Ravak Uni Chrome, sprchu Walk-In 110 cm, odtokový kanálek a baterii Ravak Chrome. 

Velká bezbariérová koupelna

Chystáte se i vy na rekonstrukci koupelny? Prohlédněte si svou koupelnu v reálné perspektivě. Pro dokonalou představu o výsledné podobě vašeho projektu rádi vypracujeme detailní vizualizaci i pro vás. Neváhejte nás kontaktovat, nebo navštivte náš showroom DIPRO, kde se o vše rádi postaráme.  

 

Zdroj fotografií: Dipro