Realizace koupelny s dekory Gardenia Orchidea
2022

Realizace koupelny s dekory Gardenia Orchidea

Čeká vás zařizování nové koupelny, nebo rekonstrukce stávající koupelny, ale docházejí vám nápady? Inspirujte se naší nedávnou realizací koupelny v rodinném domě. Tentokrát se náš tým postaral o vizualizaci koupelny v pastelových barvách. A jaké jsou v koupelnových obkladech trendy pro rok 2022?

Inspirujte se trendy koupelnového designu v roce 2022

Trendem roku 2022 v koupelnách budou především motivy velkých květin a abstraktních vlnek, které ve vás probudí uměleckého ducha. A právě to byl jeden z důvodů, proč náš tým zvolil dekor Brit 60x120 od značky Gardenia Orchidea, který si  naši zákazníci okamžitě zamilovali.

Koupelna s WC a bidetem s obklady Gardenia Orchidea

Odbornost a tradice značky Gardenia Orchidea

Ve vizualizaci koupelny jsme použili pastelové barvy Latte a Oceano doplněné o keramickou kolekci věhlasného italského výrobce Gardenia Orchidea. Tato keramika zosobňuje nové styly a koncepty, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími architektonickými trendy. 

Značka Gardenia Orchidea je proslulá i díky spolupráci s italským módním domem Versace. Spolupráce navázaná od roku 1997 vedla ke vzniku projektu Versace Home Ceramics, který byl založen za účelem sjednocení prestižní italské módní značky s odbornými znalostmi a tradicí jednoho z nejstarších výrobců italské keramiky.

Koupelna s keramikou Gardenia Orchidea

Květiny a pastelové barvy

Pro naši vizualizaci jsme vybrali dokonalou kombinaci květin a pastelových barev. Tyto i další zajímavé a netradiční dekory nabízí série Gioia z keramické dílny Gardenia Orchidea. Všechny barvy a dekory si můžete prohlédnout v naší vzorkovně.

Rádi proměníme i vaši koupelnu v krásný a harmonický celek. Pokud byste chtěli vytvořit taky takovou vizualizaci, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom DIPRO
 

Zdroj fotografií: Dipro