Vizualizace koupelny v panelovém domě
2021

Vizualizace koupelny v panelovém domě

I v panelovém domě, kde byla v minulosti koupelna velmi stísněná, lze vytvořit  takovou koupelnu, která bude nejen moderní a estetická, ale zároveň i funkční a praktická. Nevěříte? Naše vizualizace vás přesvědčí.

I v malé koupelně se dají dělat velké zázraky

Současné trendy moderního bydlení lákají k co nejvyššímu uživatelskému komfortu, což bohužel staré panelákové koupelny většinou neumožňují. V rámci  naší vizualizace jsme navrhli optimální dispoziční a provozní uspořádání daného prostoru tak, aby byl výsledný návrh nejen plně funkční, ale zároveň působil i moderně a harmonicky.

Vana, nebo sprchový kout?

Dilema, které řeší snad úplně každý, kdo se chystá na rekonstrukci koupelny. Je  vhodnější vana, nebo sprchový kout? Co se panelových domů týče, je z hlediska maximální úspory v malém prostoru vhodnější volbou sprchový kout. To však neznamená, že nemůžete mít vanu. V současné nabídce naleznete celou řadu chytře řešených tvarů van, které umožňují jejich umístění i do těch nejmenších koupelen. Stejně tak tomu bylo i v případě našeho klienta.
Vizualizace koupelny s nábytkem Dřevojas ze série Aston

Nadčasová koupelna i v malém prostoru

Malý prostor koupelny snadno opticky zvětšíte světlými barvami, přírodními dekory a obklady s lesklým povrchem. V našem případě se nám podařilo dosáhnout nadčasové koupelny i v malém prostoru díky nádherné sérii Tajmahal Statutário, která perfektně rozzáří i tu nejmenší koupelnu. 

Série obsahuje dva typy dekoru – elegantní a jemnou vlnku, nebo kostkový dekor. Právě ten jsme použili v naší vizualizaci. K tomuto jemnému mramoru dokonale ladí jak dlažba v dekoru dřeva, tak i kontrastní a praktická antracitová dlažba. Série rovněž obsahuje i originální mramorovou dlažbu.

Koupelna s obklady ze série Tajmahal Statutário

Bohatá paleta dekorů koupelnového nábytku 

Návrh koupelny jsme doplnili o koupelnový nábytek české firmy Dřevojas ze série Aston, jehož výrobce nabízí širokou škálu dekorů. Kompletní vzorník povrchu si můžete prohlédnout v naší vzorkovně. Ve vizualizaci jsme dále použili armatury od spolehlivého výrobce s německou kvalitou Hansgrohe ze série Logis, které si u nás můžete také prohlédnout a rovnou i zakoupit.

Černé doplňky jsou trendy

Návrh koupelny získal velmi trendy styl díky černé barvě armatur a doplňků. Elegantní doplňky v černé barvě nabízí například výrobce Bemeta. V našem případě jsme celkovou atmosféru koupelny doladili ručníky značky Möve, které budou své majitele hýčkat po celé roky. Abyste se nemuseli omezovat pouze na výběr z katalogu, připravili jsme pro vás na naší vzorkovně reálně vystavenou nejen elegantní sérii Galla v černé barvě, ale i Omega, Beta atd. 

Malá koupelna a oddělená toaleta

Je zrovna tohle to pravé ořechové? Vizualizace vám napoví

Chcete-li mít jistotu, že se budete ve své nové koupelně cítit pohodlně, nechte si vypracovat věrnou vizualizaci, díky které si budete moci svou vysněnou koupelnu prohlédnout v reálné perspektivě. Jedině tak budete mít jistotu, že jste zvolili to pravé ořechové. Rádi ji vypracujeme i pro vás. Neváhejte nás kontaktovat, nebo navštivte náš showroom DIPRO

 

Zdroj fotografií: Depositphotos.com, Dipro