Jak může vypadat koupelna, která dokonale ladí?
2021

Jak může vypadat koupelna, která dokonale ladí?

Dříve, než se rozhodnete pro rekonstrukci a kopnete do podlahy, vyzkoušejte službu Vizualizace interiéru. Díky ní zjistíte, jak bude výsledek vypadat a můžete podle toho ještě před nákupem materiálu vybrat ty nejlepší dlaždičky, vanu nebo vodovodní baterie. Podívejte se na přesný obraz budoucí koupelny v rodinném domě, kde bylo hlavním požadavkem sladění dekoru nábytku, dveří a rámu okna.
Koupelna s umyvadlem a topením

Vana, nebo sprcha? A jakou baterii?

Otázka, u které mohou vznikat rozepře. Každý preferuje jiný způsob mytí a důležitým parametrem je také velikost koupelny. Tato vizualizace potěší milovníky sprchování i koupání. Obdélníková vana Ravak Formy 1 je kompromisem, který poskytne komfort pro koupel, díky zástěně ze skla je v ní ale možné a pohodlné i sprchování.  

Vodovodní baterie neplní jen praktickou funkci. Pomůže doladit celkový dojem z koupelny. Proto jsme pro tuto vizualizaci vybrali stylovou a decentní baterii Kludi Ameo, která zapadne do prostředí


 
Koupelna s umyvadlem

Na detailech záleží

Při vizualizaci nezapomínáme ani na další prvky koupelny, díky kterým je celkový obraz věrohodný. Všimněte si ručníků, zubních kartáčků nebo různých hygienických potřeb – detailů, které koupelnu dělají koupelnou. Díky nim si snadno můžete představit, že se v koupelně denně pohybujete.

Oddělená toaleta ve stejném duchu

Součástí vizualizace je také toaleta oddělená od zbytku místnosti. Abychom zachovali jednotný styl toalety i koupelny, využili jsme ve vizualizaci stejné obklady jako v celé koupelně. Malá místnost tak navazuje na vedlejší místnost a díky využití světlých materiálů působí dostatečně prostorně. 
Toaleta

Celá vizualizace této koupelny působí útulným a relaxačním dojmem. Stačí přidat jen pár doplňků a koupelna je připravena poskytnout pohodlí jako ve wellness.

Máte v hlavě představu své vysněné koupelny nebo jiné místnosti? Využijte naši službu Vizualizace interiéru a my vám ukážeme věrný obraz nového prostoru.

Zdroj forografií: Dipro