Koupelnové doplňky

Dokonalost tkví v detailu. Koupelnové doplňky mohou zásadně ovlivnit vzhled celé koupelny, proto je důležité jejich výběr nepodcenit. Co vše si pod nimi představit? Nejrůznější držáky, háčky, tlačítka, odtokové mřížky a stojánky. Často tvoří jednu sérii s vodovodními bateriemi nebo sanitární keramikou, vanami a sprchovými kouty. Nevíte si rady? Podáme vám pomocnou ruku a vybereme doplňky na míru do vaší koupelny. 
 

Naši dodavatelé

Alca plast

Značka Alca plast si zakládá nejen na kvalitních výrobcích, ale také na zodpovědném přístupu k zákazníkům i životnímu prostředí. Vyrábí designové podlahové žlaby, tlačítka, WC sedátka a další koupelnové doplňky.

Bemeta

Značka Bemeta vyrábí mosazné a nerezové koupelnové doplňky a také doplňky a příslušenství pro handicapované. Na vývoji nových produktů spolupracují primárně s českými designéry.

Ravak

Ravak sází nejen na design výrobků, ale také na jejich funkčnost a stálost vzhledu. Doplňky budou zdobit vaši koupelnu třeba celá desetiletí, vyberte proto takové, které vás jen tak neomrzí.

TERMA

Vyberte si z nevšedního a atraktivního designu koupelnového vytápění od značky TERMA. Máte rádi industriální styl? Jste zastánci retro a vintage? Nebo nedáte dopustit na zářivé barvy a nezvyklé tvary? Jsme si jistí, že po prohlédnutí nabídky radiátorů TERMA je budete chtít všechny. Koupelnové radiátory TERMA, to je design, který zahřeje.

Zehnder

Značka Zehnder vyrábí designové radiátory, které jsou velmi kvalitní jak po technické stránce (např. systém pro zabraňování mísení studené a teplé vody), tak po designové. Zároveň vyrábějí radiátory ve všech cenových hladinách, jejich výrobky jsou tak dostupné pro všechny zákazníky
Radiátory skvěle doplní styl vaší koupelny, ať už jste vybudovali luxusní spa, koupelnu v duchu minimalistického purismu, nebo moderní prostor plný svěžích barev.

Další dodavatelé