Sanitární keramika

Vybrat si správné umyvadlo nebo toaletu je velmi důležité nejen z pohledu designu vaší koupelny, ale i z hlediska její funkčnosti. V naší široké nabídce naleznete umyvadla a toalety nejrůznějších tvarů, velikostí a povrchových úprav. Rádi vám pomůžeme vybrat nejen sanitu, ale také další vybavení do vaší koupelny jako je koupelnový nábytek nebo vodovodní baterie. Navrhneme ideální řešení pro novou nebo rekonstruovanou koupelnu na míru.
 

Naši dodavatelé

Catalano

Catalano je italský výrobce působivé sanitární keramiky. Pokochejte se designovými výrobky, ze kterých může být obtížné si vybrat – uvidíte, že budete chtít mít doma úplně všechny.

Jika

Česká jednička mezi výrobci sanitární keramiky je na trhu už skoro 150 let. Stále platí za symbol tradice a kvality a přináší vám spolehlivé a moderní produkty pro vaši koupelnu.

Geberit

Tradiční německý výrobce sanitární keramiky či podomítkových modulů. Poslední dobou se zaměřuje i na výrobu koupelnového nábytku a dalších doplňků do koupelen. V brněnské vzorkovně máme několik kójí vybavených jejich sortimentem a od roku 2020 jsme hrdým Geberit Partnerem.

Kolo

Moderní i tradiční, atypické i standardní – značka Kolo vyrábí sanitární keramiku pro všechny typy koupelen. Najdete u nich umyvadlo nebo klozet pro tu vaši?

Villeroy&Boch

Německý výrobce sanitární keramiky a koupelnového nábytku, jehož kořeny sahají až do 18 století. Vyrábí také podomítkové systémy a další koupelnové doplňky.
V Brně i v Ostravě prezentujeme na showroomu jejich sanitární keramiku.

Ravak

Český výrobce vodovodních baterií, sanitární keramiky, van, vaniček a sprchových koutů, koupelnového nábytku a prodejce specializovaných čisticích prostředků do koupelen. Produkty Ravak vystavujeme v Brně i Ostravě. V Ostravě se jedná o náš hlavní sortiment v rámci sanity, baterií, van a sprch.

Další dodavatelé