Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek je nedílnou součástí každé koupelny. Nejenže slouží k ukládání věcí, ale dotváří celkovou atmosféru a vzhled celého interiéru. Proto by měl splňovat několik kritérií. Dobře vypadat, odolávat vlhkosti a pravidelnému používání a nezabírat více místa, než je žádoucí. Jak ale takový nábytek poznat?
Kontaktujte nás, nebo se zastavte v jednom z našich showroomů, rádi vám poradíme se správným výběrem koupelnového nábytku.
 

Naši dodavatelé

Dřevojas

Česká firma, která vyrábí koupelnový nábytek, doplňky a umyvadla. V Dřevojasu spojují poctivé řemeslo a moderní technologie, aby pro vás mohli vytvářet výrobky, které budou ozdobou vaší koupelny a zároveň vydrží pořádný zápřah. Na jejich nábytek narazíte v několika našich vzorových koupelnových kójích v brněnském showroomu.

Geberit

Tradiční německý výrobce sanitární keramiky a podomítkových modulů. Poslední dobou se zaměřuje i na výrobu koupelnového nábytku a dalších doplňků do koupelen. V brněnské vzorkovně máme několik kójí ze sortimentu této prémiové značky. Od roku 2020 jsme oficiální Geberit Partner.

Villeroy&Boch

Německý výrobce sanitární keramiky a koupelnového nábytku s historií sahající až do 18. století. Součástí nabídky této značky jsou i podomítkové systémy a další doplňky pro koupelny. Se sanitární keramikou Villeroy&Boch se setkáte v našich showroomech v Brně i v Ostravě.

Kolo

Polský výrobce a nově také součást Geberit group. Vyrábí zejména sanitární keramiku a koupelnový nábytek, dále vany, sprchové kouty a vaničky. Jeho výrobky potkáte na obou našich showroomech.

Sapho

Český výrobce kompletního koupelnového sortimentu – sanitární keramiky, doplňků, nábytku, van, sprchových koutů, obkladů a dlažeb. Jejich zboží můžete vidět na showroomu v Ostravě.  

Ravak

Český výrobce vodovodních baterií, sanitární keramiky, van, vaniček a sprchových koutů, koupelnového nábytku a specializovaných čisticích prostředků do koupelen. Zboží od značky Ravak vystavujeme v Brně i Ostravě a právě v Ostravě se jedná o náš hlavní sortiment v rámci sanity, baterií, van a sprch.