Vodovodní baterie

Vodovodní baterie jsou poslední zatáčkou na cestě vody přímo k vám. Dotváří celkový dojem z umyvadel, van i sprchových koutů. Mohou být chromované s ostrými tvary, i zaoblené a mosazné, připomínající staré dobré časy. Ať už plánujete moderní, nebo rustikální koupelnu, máme pro vás to pravé.

V našem sortimentu naleznete baterie renomovaných značek. Vybírejte z množství tvarů a provedení jednotlivých součástek nebo celých sprchových sestav. Potřebujete poradit? Obraťte se na nás.
 

Naši dodavatelé

Grohe

Značka Grohe získala mnohá ocenění za svůj design a inovace na poli koupelen a kuchyní. Všechny jejich produkty jsou navrhovány, vyvíjeny a následně vyráběny výhradně v Německu.

Hansgrohe

Kladete důraz na prvotřídní kvalitu a jedinečný design? Potěšte se nejen příjemnou sprchou nebo koupelí – hýčkejte i vaše další smysly výrobky Hansgrohe, které perfektně sedí do ruky a jsou krásné na pohled.

Kludi

Dalším zástupcem 100% německé kvality je i firma Kludi. Vyrábí praktická a zároveň designová řešení pro koupelny a kuchyně. Prohlédněte si jejich baterie a nechte se inspirovat i pro vaši koupelnu.

NOVASERVIS

NOVASERVIS je přední tuzemský výrobce vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a v řadě dalších evropských zemí. Jeho sortiment je vhodný pro ty, kteří hledají dostupná řešení, ale také pro zákazníky, kteří si potrpí na luxus.

Ravak

Ravak klade velký důraz na přínos jejich výrobků pro váš každodenní život. Můžete se spolehnout, že jejich vodovodní baterie budou vždy funkční, osobité a pěkný vzhled si udrží pořádně dlouho. O design výrobků Ravak se stará renomované studio Nosal Design, které získalo již mnohá ocenění v nezávislých designových soutěžích.

Gessi

Výrobce luxusních vodovodních baterií, doplňků a sanitární keramiky. Pokud chcete svoji koupelnu ozdobit něčím opravdu jedinečným, jsou vodovodní baterie Gessi ideální volbou. Hned několik vzorků najdete na naší brněnské prodejně.

Zuccheti

Výrobce luxusních vodovodních a sprchových baterií, sprchových systémů a koupelnových doplňků. V brněnském showroomu máme vystaveno několik vzorků vodovodních baterií Zuccheti – přijďte si je prohlédnout.

 

Sapho

Český výrobce kompletního koupelnového sortimentu – sanitární keramiky, doplňků, nábytku, van, sprchových koutů, obkladů a dlažeb. Jejich výrobky si můžete prohlédnout na našem showroomu v Ostravě.


 

Další dodavatelé