Vany a sprchové kouty

Koupelna je místem relaxace a načerpání nové energie. Vybavte ji pohodlnou vanou nebo sprchovým koutem. Vybírat můžete ze základních dostupných variant i z luxusních provedení, třeba s masážními tryskami. Zvažujete výběr originálního designu? Extravagantní vana nebo sprchová zástěna se může stát ohromujícím skvostem vaší koupelny. Náš sortiment nabízí nepřeberné množství variant, proto vám rádi pomůžeme s výběrem.

 

Naši dodavatelé

Duka

Výrobce designových sprchových dveří. Ať už toužíte po rohovém sprchovém koutu, walk-in, nebo třeba vaně se zástěnou, v jejich nabídce najdete to pravé. Na prodejně v Brně prezentujeme hned několik sprchových koutů Duka.

Jika

Česká jednička mezi výrobci sanitární keramiky, van a sprchových koutů je na trhu už skoro 150 let. Platí za symbol tradice a kvality a přináší vám spolehlivé a moderní produkty pro vaši koupelnu.

Ravak

Chcete vanu či sprchový kout, které jsou nejen designové, ale zároveň plně funkční a zachovávají si svůj vzhled dlouhé roky? Vyberte si z nabídky značky Ravak, se kterou zařídíte vaši koupelnu, ať už toužíte po luxusu, nebo hledáte spíše ekonomické řešení.

Roth

Původní společnost Roltechnik se stala členem skupiny Roth Industries. Toto spojení umožnilo značce dosáhnout ještě větší preciznosti a otevřelo jí cestu na světový trh. Značka Roth klade velký důraz na detail, jedinečný design a kvalitní výrobu.

Villeroy&Boch

Od německého výrobce Villeroy&Boch máme nejen sanitární keramiku a koupelnový nábytek, ale také nádherné vany a sprchové kouty. Dopřejte si opravdovou kvalitu a luxus.

Santech

Český výrobce van a sprchových koutů. Nabízí širokou škálu van – volně stojící, asymetrické, obdélníkové i rohové. Jejich vany u nás najdete v široké škále provedení.

 

Sanswiss

Švýcarský výrobce sprchových dveří a vaniček. Výhodou je široký a kvalitní sortiment, který zahrnuje také oblíbené moderní Walk-in sprchové kouty. Nechte vyniknout opravdovou kvalitu.

 

Další dodavatelé